piątek, 20 lutego 2015

Rączka z porcelany(?)


Na toaletce, o której pisałam w poprzednim poście znalazło się miejsce dla pewnego drobiazgu:


Pragnę ujednolicić, wyciszyć, uspokoić przestrzeń wokół siebie. 
Stąd te moje zapędy z wałkiem, pędzlem i sprayem.
I właśnie tego ostatniego użyłam w celu przywrócenia do życia niechcianego przedmiotu.
W naszej Oazie nie wypracowałam sobie stałych miejsc dla różnych codziennych czynności (chyba dlatego, że zbyt rzadko tam bywamy). A ja lubię mieć wszystko uporządkowane wokół siebie.
To, co teraz pomalowałam, to drobiazg. Niby nic. Ale dzięki niemu moja biżuteria nie wala się po mieszkaniu nie wiadomo gdzie.W ostatniej chwili przypomniałam sobie, żeby zrobić zdjęcie "przed" (spód był już częściowo pomalowany). To był zwykły, przeźroczysty, tandetny plastik:


 Teraz moim zdaniem wygląda jak porcelanowa :)


Rączka trafi oczywiście na moją nową toaletkę :)

Elli


4 komentarze:

 1. Świetna. Po liftingu rzeczywiście zyskała subtelnośc porcelany.
  Pozdrawiam.

  http://www.dompodskrzydlemaniola.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyszła...biel jednak ma coś w sobie i potrafi wszystko cudnie odmienić...buziaki Elu. A co do blatów w kuchni...na drewno użyję ciemnego oleju...będzie widać fakturę drewna a ciemne kafle nie będą razić....nie myślałam o czarnym blacie ;-) tak bardzo intensywnie jak o białym ale doszłam do wniosku, że takim kolorze jaki mam nie jest zły ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, kocham biel coraz bardziej :)
   A co do Twojej kuchni - Olu, udowadniasz, że biało-brązowa (z czarnymi akcentami) kuchnia też jest piękna. Już jest cudnie, a jak zrobisz blat drewniany, to będzie zupełnie ekstra.
   Może zainspiruję się Twoimi pomysłami i jakoś pogodzę miłość mojego męża do brązowych wnętrz z moją miłością do bieli. Oczywiście z przewagą tego drugiego koloru, ha ha :)

   Usuń